-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
33690000-3 - Лікарські засоби різні (Лабораторні реактиви та розчини)
Тендер Prozorro UA-2026-08-21-004355-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишився день (до 02.09.26 10:30)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишився день (до 02.09.26 10:30)
11 008.45
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
01
дн
03
год
52
хв
49
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
1d96112b4fa2439cb350964030fc302a
Внутрішній номер закупівлі:
30156324
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-21-004355-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Дніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги №6" Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37899736
-
Адреса:
49102, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Ближня, буд. 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анна Новиченко +380567222183 buxtsentr6@ukr.net https://tsentr6.pmsd.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
11 008.45 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.08.2026 11:32 - 30.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.08.2026 11:32 - 02.09.2026 10:30
Період оскарження:
21.08.2026 11:32 - 30.08.2026 00:00
Аукціон:
з 03.09.2026 11:35
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴11 008.45 33690000-3 - Лікарські засоби різні (Лабораторні реактиви)