-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Косарки (Мотокоси, струни косильні, запчастини до мотокос)
Тендер Prozorro UA-2018-12-26-000306-b
Закупівля здійснюється у відповідності https://prozorro.gov.ua/plan/UA-P-2018-12-12-000397-b , згідно технічних вимог і якісних характеристик предмета закупівлі «Мотокоси, струни косильні, запчастини до мотокос»
Завершена
1 298 964.63
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 223.49 UAH
мін. крок: 0% або 223.49 UAH
Період уточнення:
26.12.2018 09:57 - 08.01.2019 17:30
Відповідь надана
Завантажте будь ласка технічні вимогиз переліком необхідної продукції
Номер:
5f0c2c99ba4d4d2ca52279672b93467d
Дата опублікування:
27.12.2018 15:37
Опис:
Завантажте будь ласка технічні вимогиз переліком необхідної продукції. Дякуємо
Відповідь:
Добрий день. Вся інформація завантажена. Технічні вимоги та якісні характеристики предмета закупівлі - Додаток_І-а.
Дата відповіді:
27.12.2018 15:48