• Відкриті торги
  • Мультилотова
  • КЕП

Косарки (Мотокоси, струни косильні, запчастини до мотокос)

Закупівля здійснюється у відповідності https://prozorro.gov.ua/plan/UA-P-2018-12-12-000397-b , згідно технічних вимог і якісних характеристик предмета закупівлі «Мотокоси, струни косильні, запчастини до мотокос»

Завершена

1 298 964.63 UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 223.49 UAH
Номер: c4d1d1c3bfd64daba26d44c690434e4f
Внутрішній номер закупівлі: 3014609
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-12-26-000306-b   
Замовник: Філія "Управління магістральних газопроводів "Черкаситрансгаз" АТ "Укртрансгаз"
Контактна особа: Єфімов Володимир +380472330502 efimov-vv@utg.ua http://utg.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 16310000-1 КосаркиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 298 964.63 UAH з ПДВ
Період уточнення: 26.12.2018 09:57 - 08.01.2019 17:30
Період прийому пропозицій: 26.12.2018 09:57 - 18.01.2019 17:30
Аукціон: 21.01.2019 13:39 - 21.01.2019 14:42
Період кваліфікації: 21.01.2019 14:42 - 28.01.2019 10:55
Період завантаження договору: 21.01.2019 14:42 - 10.02.2019 14:42

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴1 276 616.00 1 Мотокоси
  • Лот №2 ₴22 348.63 2 струна косильна