-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Косарки (Мотокоси, струни косильні, запчастини до мотокос)
Тендер Prozorro UA-2018-12-26-000306-b
Закупівля здійснюється у відповідності https://prozorro.gov.ua/plan/UA-P-2018-12-12-000397-b , згідно технічних вимог і якісних характеристик предмета закупівлі «Мотокоси, струни косильні, запчастини до мотокос»
Завершена
1 298 964.63
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 223.49 UAH
мін. крок: 0% або 223.49 UAH
Нічого не знайдено.