-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Реактиви для автоматичного гематологічного аналізатора Mindray BC-760 (ДК 021:2015 "33690000-3 Лікарські засоби різні")
Тендер Prozorro UA-2026-08-17-003294-a
НК 031:2024 Реагент "DS Diluent" W0103010105 CBC-РЕАКТИВИ (РОЗЧИНИ ДЛЯ ОЧИСТКИ/РОЗВЕДЕННЯ/ЛІЗУВАННЯ/ПР ОТОЧНІ РІДИНИ) Реагент "M-6 LD Lyse" W0103010105 CBC-РЕАКТИВИ (РОЗЧИНИ ДЛЯ ОЧИСТКИ/РОЗВЕДЕННЯ/ЛІЗУВАННЯ/ПР ОТОЧНІ РІДИНИ) Реагент "M-6 LH Lyse" W0103010105 CBC-РЕАКТИВИ (РОЗЧИНИ ДЛЯ ОЧИСТКИ/РОЗВЕДЕННЯ/ЛІЗУВАННЯ/ПР ОТОЧНІ РІДИНИ) Реагент "M-6 FD Dye" W0103010301 КОНТРАСТНІ РЕЧОВИНИ ДЛЯ ГІСТОЛОГІЇ / ЦИТОЛОГІЇ Контрольний матеріал ВС-6D нормальний рівень W0103010599 КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ГЕМАТОЛОГІЇ – ІНШЕ
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 8 днів назад
118 851.50
UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.08.2026 11:38 - 23.08.2026 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим