-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реактиви для автоматичного гематологічного аналізатора Mindray BC-760 (ДК 021:2015 "33690000-3 Лікарські засоби різні")
Оголошено тендер
127 171.11
UAH
Номер:
39bf5a3065e44c539c24474158417db6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-17-003725-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05519480
-
Адреса:
40021, Україна, Сумська область, м. Суми, вул. Сумської артбригади, буд.13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05519480
-
Адреса:
40021, Україна, Сумська область, м. Суми, вул. Сумської артбригади, буд.13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
127 171.11 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Реактиви для автоматичного гематологічного аналізатора Mindray BC-760 (ДК 021:2015 "33690000-3 Лікарські засоби різні")
Примітки:
Протокол №313 від 17.08.2026 року
НК 031:2024
Реагент "DS Diluent" W0103010105 CBC-РЕАКТИВИ (РОЗЧИНИ ДЛЯ ОЧИСТКИ/РОЗВЕДЕННЯ/ЛІЗУВАННЯ/ПР ОТОЧНІ РІДИНИ)
Реагент "M-6 LD Lyse" W0103010105 CBC-РЕАКТИВИ (РОЗЧИНИ ДЛЯ ОЧИСТКИ/РОЗВЕДЕННЯ/ЛІЗУВАННЯ/ПР ОТОЧНІ РІДИНИ)
Реагент "M-6 LH Lyse" W0103010105 CBC-РЕАКТИВИ (РОЗЧИНИ ДЛЯ ОЧИСТКИ/РОЗВЕДЕННЯ/ЛІЗУВАННЯ/ПР ОТОЧНІ РІДИНИ)
Реагент "M-6 FD Dye" W0103010301 КОНТРАСТНІ РЕЧОВИНИ ДЛЯ ГІСТОЛОГІЇ / ЦИТОЛОГІЇ
Контрольний матеріал ВС-6D нормальний рівень W0103010599 КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ГЕМАТОЛОГІЇ – ІНШЕ
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різні
Дата опублікування:
17.08.2026 11:04
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Реагент "DS Diluent"
×
-
НК 024:2023:
58237 Буферний розчинник зразків IVD (діагностика in vitro), автоматичні/ напівавтоматичні системи
Кількість
10 штука
Період постачання
(не задано)
Реагент "M-6 LD Lyse"
×
-
НК 024:2023:
61165 Реагент для лізису клітин крові IVD (діагностика in vitro)
Кількість
10 штука
Період постачання
(не задано)
Реагент "M-6 LH Lyse"
×
-
НК 024:2023:
61165 Реагент для лізису клітин крові IVD (діагностика in vitro)
Кількість
5 штука
Період постачання
(не задано)
Реагент "M-6 FD Dye"
×
-
НК 024:2023:
55855 Підрахунок клітин крові IVD (діагностика in vitro), реагент
Кількість
10 паковання
Період постачання
(не задано)
Контрольний матеріал ВС-6D нормальний рівень
×
-
НК 024:2023:
55866 Підрахунок клітин крові IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал
Кількість
4 флакон
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума127 171.11 UAH