-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Реактиви для автоматичного гематологічного аналізатора Mindray BC-760 (ДК 021:2015 "33690000-3 Лікарські засоби різні")
Тендер Prozorro UA-2026-08-17-003294-a
НК 031:2024 Реагент "DS Diluent" W0103010105 CBC-РЕАКТИВИ (РОЗЧИНИ ДЛЯ ОЧИСТКИ/РОЗВЕДЕННЯ/ЛІЗУВАННЯ/ПР ОТОЧНІ РІДИНИ) Реагент "M-6 LD Lyse" W0103010105 CBC-РЕАКТИВИ (РОЗЧИНИ ДЛЯ ОЧИСТКИ/РОЗВЕДЕННЯ/ЛІЗУВАННЯ/ПР ОТОЧНІ РІДИНИ) Реагент "M-6 LH Lyse" W0103010105 CBC-РЕАКТИВИ (РОЗЧИНИ ДЛЯ ОЧИСТКИ/РОЗВЕДЕННЯ/ЛІЗУВАННЯ/ПР ОТОЧНІ РІДИНИ) Реагент "M-6 FD Dye" W0103010301 КОНТРАСТНІ РЕЧОВИНИ ДЛЯ ГІСТОЛОГІЇ / ЦИТОЛОГІЇ Контрольний матеріал ВС-6D нормальний рівень W0103010599 КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ГЕМАТОЛОГІЇ – ІНШЕ
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 8 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 8 днів назад
118 851.50
UAH без ПДВ
Номер:
9c757af51cac4943b63a8c99b03e1e25
Внутрішній номер закупівлі:
30100200
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-17-003294-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05519480
-
Адреса:
40021, Україна, Сумська область, м. Суми, вул. Сумської артбригади, буд.13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анна Тубольцева +380542701349 economic.smkl1@ukr.net http://cmkl.sumy.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
118 851.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.08.2026 11:38 - 23.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.08.2026 11:38 - 26.08.2026 09:00
Аукціон:
з 27.08.2026 12:15
Період кваліфікації:
26.08.2026 09:00 - 27.08.2026 15:21
Період завантаження договору:
02.09.2026 00:00 - 12.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴118 851.50 Реактиви для автоматичного гематологічного аналізатора Mindray BC-760 (ДК 021:2015 "33690000-3 Лікарські засоби різні")