• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 - 44160000-49 Магістралі, тубопроводи, труби, обсадні труби, тубінги та супутні вироби (хомути ремонтні, адаптери та муфти)

Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився 6 днів назад

1 095 660.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 13.08.2026 14:12 - 18.08.2026 00:00
Відповідь надана

Хомут

Номер: 98b7045ab04d4e74911dfa661baf2f79
Дата опублікування: 17.08.2026 23:48
Опис: Шановний замовнику! У Додатку з технічними вимогами вами встановлено параметр хомута ремонтного з ковкого чавуну діаметром 174-186 мм. Повідомляємо, що продукції з такими технічними характеристиками не існує в природі та серійному виробництві жодного світового чи вітчизняного виробника. Стандартним, загальноприйнятим та технічно правильним є розмір 179-189 мм.Встановлення завідомо відсутніх на ринку параметрів штучно обмежує конкуренцію, відсікає добросовісних учасників та є прямим порушенням ст. 5 та ч. 4 ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі». Стала практика Колегії АМКУ однозначно трактує вимоги щодо неіснуючих або унікальних технічних характеристик, які не може запропонувати жоден інший учасник, як дискримінаційні та зобов'язує замовників усунути такі порушення (шляхом розширення діапазону).Враховуючи значну очікувану вартість закупівлі (1,095 660,00 грн), даний тендер підпадає під автоматичний індикатор ризику Держаудитслужби України (ДАСУ) щодо звуження конкуренції. У разі відмови внести зміни, нами буде:Невідкладно подано скаргу до АМКУ на дискримінаційні умови ТД. Торги будуть автоматично заблоковані, що зірве ваші строки проведення ремонтних робіт. Плата за скаргу (3 600 грн) після задоволення буде стягнута з бюджету.Направлено звернення до ДАСУ щодо умисного вчинення дій, які призвели до порушення законодавства про закупівлі, що тягне за собою накладення штрафу на уповноважену особу згідно зі ст. 164-14 КУпАП (від 25 500 до 51 000 грн).Для уникнення тривалого оскарження, блокування тендеру та штрафних санкцій, внесіть зміни до тендерної документації, виклавши опис позиції в редакції: «Хомут ремонтний з ковкого чавуну діапазоном обтискання 179-189 мм (або еквівалент з аналогічними чи кращими характеристиками)».
Відповідь: Шановний Учаснику. Повідомляємо, що ІСНУЄ продукція з відповідними технічними характеристиками, що підтверджується відповідною інформацією з ресурсів публічного доступу. Вноситись зміни до тендерної документації не будуть. Щодо звернення до АМКУ право Учасника. Дякуємо.
Дата відповіді: 19.08.2026 14:48
Відповідь надана

Хомут ремонтний

Номер: ee88eae577b54957ab1e60926dfaa6f1
Дата опублікування: 17.08.2026 22:46
Опис: Шановний Замовнику. У додатку інформація про технічні характеристики Тендерної документації міститься вимога щодо закупівлі «Хомута ремонтного з ковкого чавуну діаметром 174-186 мм».Повідомляємо, що ремонтних хомутів із ковкого чавуну в діапазоні обтискання 174-186 мм не існує в асортименті жодного провідного виробника трубопровідної арматури. Встановлення таких параметрів унеможливлює участь у закупівлі будь-якого учасника, що свідчить про помилку або штучне обмеження конкуренції.Стандартним, серійним та технічно правильним для даного типу труб є хомут із діапазоном обтискання 179-189 мм. Даний хомут повністю перекриває потреби замовника, має ширший діапазон регулювання та кращі технічні характеристики (забезпечує надійнішу герметизацію та запас міцності).Відповідно до ст. 5 та ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі», тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників.Просимо: Внести зміни до тендерної документації та викласти вимогу в наступній редакції: «Хомут ремонтний з ковкого чавуну діапазоном обтискання 179-189 мм (або еквівалент з аналогічними чи кращими характеристиками)».
Відповідь: Шановний Учаснику, повідомляємо, що технічні показники товару формувалися на підставі потреби підприємства. Замовник не вбачає в даній ситуації (технічних показниках товару) дискримінаційні умови до Учасників. Дякуємо.
Дата відповіді: 19.08.2026 14:48
Відповідь надана

Хомут 174-186

Номер: 8c69a9297e1f4f09b12e85e66c26cabd
Дата опублікування: 17.08.2026 16:56
Опис: Хоути ремонтний з ковкого чавуну 174-186 такого не існує. Дозвольте учаснику запропонувати хомут 179-189, який являється хомутом з кращими технічними характеристиками.
Відповідь: Шановний Учаснику, повідомляємо, що технічні показники товару формувалися на підставі потреби підприємства. Хомути ремонтні з ковкого чавуну 174-186 існують. Дякуємо.
Дата відповіді: 19.08.2026 14:47
Відповідь надана

Хомути

Номер: 85559c2077b041db9c577676d98deead
Дата опублікування: 17.08.2026 16:51
Опис: Добрий день. Шановний Замовнику. На якого виробника ви орієнтувалися? Ні УКСПАР, ні Блюкаст, таких хомутів не виготовляє.
Відповідь: Доброго дня. Шановний Учаснику, ми як Замовник не орієнтуємося на конкретного виробника, а орієнтувалися на технічні і якісні показники товару згідно внутрішньої потреби підприємства. На ринку доступні не тільки товари виробників УКСПАР та Блюкаст. Дякуємо.
Дата відповіді: 19.08.2026 14:46
Відповідь надана

Хомути ремонтні діапазони

Номер: f2d3401592774e138a02029f58dd140a
Дата опублікування: 14.08.2026 14:11
Опис: Добрий день. Шановний Замовнику.Хомути ремонтні з замком ков.чавун а бандажем н/ж сталь з такими діапазонами не виготовляються: DN 174-186 ,DN 198-210, DN 210-223. Існують наступні їхні діапазони: 179-189, 193-203, 217-229 з довжиною 300мм. Внесіть зміни до тендерної документації, вказавши вірні діапазони: 179-189, 193-203, 217-229
Відповідь: Доброго дня. Шановний Учаснику повідомляємо, хомути ремонті прописані з діапазоном обтиску згідно технічної потреби підприємства, потребу складали відповідні структурні підрозділи з опрацюванням ринку доступних товарів. Вноситися зміни до технічної документації не будуть. Відхилення показників згідно технічного завдання буде вважатися, що не відповідає технічній специфікації. Дякуємо.
Дата відповіді: 17.08.2026 15:17