-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 44160000-49 Магістралі, тубопроводи, труби, обсадні труби, тубінги та супутні вироби (хомути ремонтні, адаптери та муфти)
Тендер Prozorro UA-2026-08-13-007448-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 5 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 5 днів назад
1 095 660.00
UAH без ПДВ
Номер:
8687fbbf5c2a48aab300d9a2d5d5ad9d
Внутрішній номер закупівлі:
30077391
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-13-007448-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36588183
-
Адреса:
32300, Україна, Хмельницька область, Кам'янець-Подільский, вул. Тімірязєва, 123
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Вадим Стаднік 0384950490 kp.mtve.tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 095 660.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.08.2026 14:12 - 18.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.08.2026 14:12 - 21.08.2026 09:00
Аукціон:
з 24.08.2026 12:00
Період кваліфікації:
21.08.2026 09:00 - 26.08.2026 11:39
Період завантаження договору:
01.09.2026 00:00 - 11.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 095 660.00 ДК 021:2015 - 44160000-49 Магістралі, тубопроводи, труби, обсадні труби, тубінги та супутні вироби (хомути ремонтні, адаптери та муфти)