-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 - 44160000-49 Магістралі, тубопроводи, труби, обсадні труби, тубінги та супутні вироби (хомути ремонтні, адаптери та муфти)
Оголошено тендер
1 314 792.00
UAH
Номер:
487e50719d1a4b4fb56d0c1abe700bcf
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-13-009043-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36588183
-
Адреса:
32300, Україна, Хмельницька область, Кам'янець-Подільский, вул. Тімірязєва, 123
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36588183
-
Адреса:
32300, Україна, Хмельницька область, Кам'янець-Подільский, вул. Тімірязєва, 123
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
1 314 792.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 - 44160000-49 Магістралі, тубопроводи, труби, обсадні труби, тубінги та супутні вироби (хомути ремонтні, адаптери та муфти)
Примітки:
ДК 021:2015 - 44160000-49 Магістралі, тубопроводи, труби, обсадні труби, тубінги та супутні вироби (хомути ремонтні, адаптери та муфти)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Дата опублікування:
13.08.2026 14:01
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Хомут ремонтний для труб DN 115-128
Кількість
10 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Хомут ремонтний для труб DN 151-161
Кількість
10 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Хомут ремонтний для труб DN 174-186
Кількість
5 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Хомут ремонтний для труб DN 198-210
Кількість
5 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Хомут ремонтний для труб DN 210-223
Кількість
5 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Хомут ремонтний для труб DN 217-229
Кількість
10 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Хомут ремонтний для труб DN 270-288
Кількість
5 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Хомут ремонтний для труб DN 323-336
Кількість
5 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Хомут ремонтний для труб DN 410-432
Кількість
5 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Універсальний фланцевий адаптер DN 57-74
Кількість
10 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Універсальний фланцевий адаптер DN 107-132
Кількість
20 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Універсальний фланцевий адаптер DN 158-184
Кількість
20 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Універсальний фланцевий адаптер DN 218-244
Кількість
10 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Універсальний фланцевий адаптер DN 266-295
Кількість
6 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Муфта чавунна універсальна DN 57-74
Кількість
10 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Муфта чавунна універсальна DN 107-132
Кількість
20 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Муфта чавунна універсальна DN 158-184
Кількість
20 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Муфта чавунна універсальна DN 266-295
Кількість
6 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Муфта чавунна універсальна DN 315-349
Кількість
6 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Муфта чавунна універсальна DN 132-158
Кількість
6 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Муфта чавунна універсальна DN 218-244
Кількість
20 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Муфта чавунна універсальна DN 417-437
Кількість
18 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 314 792.00 UAH