• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Частини та приладдя до фотокопіювальної техніки

Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився 10 днів назад

507 818.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 12.08.2026 10:07 - 19.08.2026 00:00
Відповідь надана

Незрозуміла вимога

Номер: b54aec9eb91f4cff9a98f488b8ea6af7
Дата опублікування: 14.08.2026 11:24
Опис: Шановний Замовнику, Ви пишете вимогу: "2. У разі якщо запропоновано аналогічний тонер картридж, драм картридж, або ф’юзер (еквівалент) надати інформаційний лист (довільної форми), виданий виробником обладнання, до якого закуповуються витратні матеріали, або його офіційним представництвом в Україні, а у разі відсутності офіційного представництва (представника) в Україні від офіційного дистриб’ютора на території України, що підтверджує можливість їх безпечного використання з зазначеною моделлю друкувального пристрою", але прописуєте Тонер-картридж сумісний Brother TN-2375 Green Label Patron Ресурс: не менше 2 600 копій - то і є аналог оригінального картриджа і компанія Brother не надасть такого листа, адже це приватна компанія, яка зацікавлена продавати СВОЇ товари, а не виробника Patron. То де логіка? Видаліть вимогу або виправте будь ласка.
Відповідь: Добрий день. До тендерної документації будуть внесені зміни.
Дата відповіді: 17.08.2026 14:40
Відповідь надана

Антиконкурентна вимога

Номер: 7ce3d46ef62b43bd863b03445713ff01
Дата опублікування: 14.08.2026 11:21
Опис: Шановний Замовнику! У додатку 3 до тенд. документації зазначено: "2. У разі якщо запропоновано аналогічний тонер картридж, драм картридж, або ф’юзер (еквівалент) надати інформаційний лист (довільної форми), виданий виробником обладнання, до якого закуповуються витратні матеріали, або його офіційним представництвом в Україні, а у разі відсутності офіційного представництва (представника) в Україні від офіційного дистриб’ютора на території України, що підтверджує можливість їх безпечного використання з зазначеною моделлю друкувального пристрою;". Зазначена умова є антиконкурентною оскільки фактично унеможливлює пропозицію на закупівлю еквівалентних товарів, оскільки за наявності зазначеної антиконкурентної вимоги на закупівлю можуть бути запропоновані тільки товари вказаних виробників в Вашій таблиці. Виробники витратних матеріалів, які зазначені в табліці додатку, є суб’єктами господарювання, метою діяльності яких є отримання прибутку шляхом виробництва та продажу товарів САМЕ власного виробництва, а тому АНТИКОНКУРЕНТНОЮ є умова, що пропозиція на закупівлю товарів інших виробників має бути погоджена виробниками витратних матеріалів. Існує практика задоволених скарг по аналогічним вимогам - UA-2024-04-22-007927-a, UA-2024-11-18-006758-a, UA-2024-11-22-017178-a, UA-2024-10-22-010456-a, UA-2025-07-08-008976-a, UA-2025-05-28-008247-a, UA-2026-04-30-009996-a - просимо ознайомитись та внести зміни до тенд. документації.
Відповідь: Добрий день. Виробником обладнання Xerox, до якого закуповуються витратні матеріали, не вказана можливість використання витратних матеріалів з іншими парт-номерами (з аналогічними характеристиками) або витратних матеріалів інших виробників, саме тому для збереження його працездатності, а також збереження гарантійного обслуговування використовується вимога про лист від виробника обладнання, щодо безпечності використання сумісних витратних матеріалів з даним обладнанням». Враховуючи вищевикладене, зміни до тендерної документації вноситись не будуть.
Дата відповіді: 17.08.2026 14:40