-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Частини та приладдя до фотокопіювальної техніки
Оголошено тендер
609 382.00
UAH
Номер:
e5e463dc573c445fad6c14505a9f0f1b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-12-002052-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Департамент патрульної поліції
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108646
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Департамент патрульної поліції
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108646
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
609 382.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Частини та приладдя до фотокопіювальної техніки
Примітки:
для УПП в Дніпропетровській області
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
12.08.2026 09:59
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1007020 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Національної поліції України
Сума609 382.00 UAH