-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Частини та приладдя до фотокопіювальної техніки
Тендер Prozorro UA-2026-08-12-001655-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 9 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 9 днів назад
507 818.33
UAH без ПДВ
Номер:
ae8c64eca0844c40b14d7e55f7e09ae8
Внутрішній номер закупівлі:
30058733
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-12-001655-a
Замовник:
Департамент патрульної поліції
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108646
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Наталія Токаренко +380676391456 n.tokarenko@patrol.police.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
507 818.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
12.08.2026 10:07 - 19.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.08.2026 10:07 - 22.08.2026 00:01
Аукціон:
з 24.08.2026 12:05
Період кваліфікації:
22.08.2026 00:01 - 24.08.2026 16:01
Період завантаження договору:
30.08.2026 00:00 - 09.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴507 818.33 Частини та приладдя до фотокопіювальної техніки