-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з лабораторних досліджень викидів забруднюючих речовин та проведення перевірки ефективності роботи установок очищення газу (УОГ)
Тендер Prozorro UA-2026-08-12-000983-a
Торги не відбулися
13 136.30
UAH без ПДВ
Період уточнення:
12.08.2026 09:32 - 17.08.2026 00:00
Відповідь надана
за 300 грн ніхто б до вас не приїхав щось міряти
Номер:
9a5bba8a6dd545748dda2a36c6d13c01
Дата опублікування:
14.08.2026 15:16
Опис:
Продовжуючи дискусію та враховуючи Ваше посилання на закупівлю № UA-2025-10-29-002611-a як на підставу для розрахунку поточної ціни, вимагаємо надати пряму відповідь: Чи можете Ви як Державний замовник офіційно підтвердити у цьому державному реєстрі, що за договором № UA-2025-10-29-002611-a виконавець РЕАЛЬНО здійснював виїзди на об'єкти Замовника відповідно до ТЗ, проводив фізичний відбір проб на джерелах викидів та використовував повірене обладнання? Буде цікаво коли з'ясується, що відбору проб фактично не було? ;) Ну-ну, грайтеся далі, вже таких бачили.
Радимо всім замовникам перед тим, як ставити по 300 грн за джерело, а також виконавцям (зі Львова, Києва та ін.), які роблять "ліві" протоколи по всій Україні не виходячи з офісу, почитати про наслідки. А там їх дуже багато: сотні тисяч – мільйони збитків державі, анулювання дозволів на викиди, кримінальна відповідальність для керівництва Замовника (де ціла купа статей, включаючи службову недбалість та шкоду довкіллю). Та й для виконавців там теж є сюрпризи, які вам точно не сподобаються.
Тому ознайомлюйтесь із судовою практикою та КК України, бо тут то можна умнічать про якісь моніторинги, аналогічні закупівлі і тд, але у певних кабінетах ця зухвалість та зверхність розчиняється та змінюються на інші відчуття.
Вчергове звертаємося до колег, цініть свою працю, нас не багато і роботи вистачить на всіх і такого демпінга не повинно бути, у нас купа договорів де ми міряємо один циклон за 6000 грн, джерела викидів по 4000-4500 і тд. А такі замовники, якщо хочуть по 300 грн ну то нехай самі собі міряють, або повернуться у 2012 рік (здається тоді були такі ціни), а то дивлячись на ваші ставки на тендерах то вже виходить, що манікюр коштує дорожче ніж 10 джерел поміряти.
Сподіваємось доступно пояснили, а хто меседж не зрозумів читаєте вище і потім не ображайтесь.
Відповідь:
Добрий день. Цінуємо Вашу працю, і розділяємо Ваше занепокоєння з приводу низької ціни закупівлі. Формування очікуваної вартості предмета закупівлі здійснюється Замовником відповідно до вимог чинного законодавства України у сфері публічних закупівель, зокрема на підставі аналізу ринку та примірних методик визначення очікуваної вартості, із врахуванням положень Закону України «Про публічні закупівлі» та особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених на період дії правового режиму воєнного стану. Посилання на закупівлі, що знаходяться у відкритому доступі в електронній системі закупівель Prozorro, використовувалися як відкриті ринкові дані про аналогічні послуги. Надання послуг здійснювалось згідно вимог тендерної документації.
Дата відповіді:
17.08.2026 15:00
Відповідь надана
ціна
Номер:
febfda5bc71e41ea835479edb7d8facc
Дата опублікування:
13.08.2026 12:07
Опис:
Ви, ось ті казочки, що за 300-400 грн за джерело до вас ПРИЇЖДЖАЛИ і РЕАЛЬНО відбирали проби будете розповідати екоінспекції. Бо я власниця акредитованої лабораторії з усіма повіреними приладами в це не повірю, за 300 грн ніхто до вас не приїздив і нічого по факту не міряв! Анулюють дозвіл будете потім розумнічати всього найкращого
Відповідь:
Доброго дня. Відповідно до норм чинного законодавства, Учасники самостійно визначають вартість своїх послуг та формують цінові пропозиції. Оцінка відповідності Учасника вимогам тендерної документації, наявності дозвільних документів, повіреного обладнання та спроможності якісно виконати послуги з відбору проб буде здійснюватися Замовником на етапі кваліфікації після проведення аукціону. Дякуємо за звернення.
Дата відповіді:
14.08.2026 11:46
Відповідь надана
ціни :)))
Номер:
c17a02e9a99b4874bc19909c6e55a984
Дата опублікування:
12.08.2026 21:21
Опис:
Доброго вечора! Сміємося всім офісом з встановленої вартості, а ще більше з тих, хто робить по таким цінам :))).
Колеги екологи, працюємо по таким цінам:
1. Роботи з контролю за дотриманням встановлених гранично допустимих викидів та умов дозволу на викиди (послуги з лабораторних досліджень викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами):
— за одне стаціонарне джерело - 4500,00 грн без ПДВ;
— роботи щодо перевірки ефективності роботи установок очистки газу (ККД ГОУ) - 6000,00 грн без ПДВ за один циклон з актом ефективності.
2. Проведення лабораторного контролю за викидами забруднюючих речовин на межі санітарно-захисної зони – 4500,00 грн без ПДВ за точку.
3. Транспортні витрати не входять до вказаної вартості лабораторних досліджень і сплачуються з розрахунку 20 грн за 1 км. Кілометраж має враховувати повний маршрут: виїзд із міста виконавця — об’єкти Замовника — повернення до міста виконавця.
Тому робити чи заробляти вибір за Вами. А Замовнику, хочемо сказати, що міряйте собі самі за таку ціну. Гарного вечора! :)
Відповідь:
Очікувана вартість закупівлі розраховувалась виходячи з останньої закупівлі даної послуги (№ UA-2025-10-29-002611-a), договір було укладено у листопаді 2025 року. Ціни на послуги були такі:
1. Послуги з проведення випробувань на ефективність установок очищення газу (УОГ) – 333,30 грн (без ПДВ);
2. Послуга з лабораторного дослідження викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарного джерела – 375,00 грн (без ПДВ);
3. Послуги з лабораторних досліджень викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря від пересувного джерела – 375,00 грн. (без ПДВ).
Тому до ціни на дані послуги, було додано сукупний індекс інфляції і одержано індексовану вартість, яка є очікуваною вартістю закупівлі.
Дата відповіді:
13.08.2026 10:58