-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з лабораторних досліджень викидів забруднюючих речовин та проведення перевірки ефективності роботи установок очищення газу (УОГ)
Оголошено тендер
15 763.56
UAH
Номер:
f9e391fd8d364cc7b494b958851ea27e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-12-000716-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ФІЛІЯ " УЗ ВАГОН-СЕРВІС" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45462724
-
Адреса:
02092, Україна, Київська область, Київ, вул. Алмаатинська, 74
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ФІЛІЯ " УЗ ВАГОН-СЕРВІС" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45462724
-
Адреса:
02092, Україна, Київська область, Київ, вул. Алмаатинська, 74
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
15 763.56 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з лабораторних досліджень викидів забруднюючих речовин та проведення перевірки ефективності роботи установок очищення газу (УОГ)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення
Дата опублікування:
12.08.2026 09:03
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума15 763.56 UAH