• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з лабораторних досліджень викидів забруднюючих речовин та проведення перевірки ефективності роботи установок очищення газу (УОГ)

Торги не відбулися

13 136.30 UAH без ПДВ
Номер: c577df2d4fb748d0865cca567f1fc2f5
Внутрішній номер закупівлі: 30058063
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-12-000983-a   
Замовник: ФІЛІЯ " УЗ ВАГОН-СЕРВІС" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Контактна особа: Мироненко Т.М 380931049649 Myronenko.T.M@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 13 136.30 UAH без ПДВ
Період уточнення: 12.08.2026 09:32 - 17.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 12.08.2026 09:32 - 20.08.2026 11:00
Аукціон: з 21.08.2026 12:55

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴13 136.30 Лот 1. Послуги з лабораторних досліджень викидів забруднюючих речовин та проведення перевірки ефективності роботи установок очищення газу (УОГ)