• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

ДК 021:2015:33160000-9: Устаткування для операційних блоків (Плазмовий зонд одноразовий Код НК 024:2023 63309 Електролітичний плазмовий ендоскопічний електрохірургічний електрод, Код НК 031:2024 K02050101 Електроди для комбінованої радіочастотної/ультразвукової хірургії, одноразові; Плазмовий зонд одноразовий Код НК 024:2023 63309 Електролітичний плазмовий ендоскопічний електрохірургічний електрод, Код НК 031:2024 K02050101 Електроди для комбінованої радіочастотної/ультразвукової хірургії, одноразові)

Завершена

138 783.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 10.08.2026 15:55 - 17.08.2026 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим