-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015:33160000-9: Устаткування для операційних блоків (Плазмовий зонд одноразовий Код НК 024:2023 63309 Електролітичний плазмовий ендоскопічний електрохірургічний електрод, Код НК 031:2024 K02050101 Електроди для комбінованої радіочастотної/ультразвукової хірургії, одноразові; Плазмовий зонд одноразовий Код НК 024:2023 63309 Електролітичний плазмовий ендоскопічний електрохірургічний електрод, Код НК 031:2024 K02050101 Електроди для комбінованої радіочастотної/ультразвукової хірургії, одноразові)
Оголошено тендер
148 498.16
UAH
Номер:
8f46d23e48bc49ce81c23278c24cd0f9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-10-011390-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993256
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Вулиця ЄВГЕНА КОНОВАЛЬЦЯ, будинок 132
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993256
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Вулиця ЄВГЕНА КОНОВАЛЬЦЯ, будинок 132
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
148 498.16 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015:33160000-9: Устаткування для операційних блоків (Плазмовий зонд одноразовий Код НК 024:2023 63309 Електролітичний плазмовий ендоскопічний електрохірургічний електрод, Код НК 031:2024 K02050101 Електроди для комбінованої радіочастотної/ультразвукової хірургії, одноразові;
Плазмовий зонд одноразовий Код НК 024:2023 63309 Електролітичний плазмовий ендоскопічний електрохірургічний електрод, Код НК 031:2024 K02050101 Електроди для комбінованої радіочастотної/ультразвукової хірургії, одноразові)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоків
НК 024:2023:
63309 Електролітичний плазмовий ендоскопічний електрохірургічний електрод
Дата опублікування:
10.08.2026 15:37
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума148 498.16 UAH