-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015:33160000-9: Устаткування для операційних блоків (Плазмовий зонд одноразовий Код НК 024:2023 63309 Електролітичний плазмовий ендоскопічний електрохірургічний електрод, Код НК 031:2024 K02050101 Електроди для комбінованої радіочастотної/ультразвукової хірургії, одноразові; Плазмовий зонд одноразовий Код НК 024:2023 63309 Електролітичний плазмовий ендоскопічний електрохірургічний електрод, Код НК 031:2024 K02050101 Електроди для комбінованої радіочастотної/ультразвукової хірургії, одноразові)
Тендер Prozorro UA-2026-08-10-009113-a
Завершена
138 783.33
UAH без ПДВ
Номер:
945d1a0052d048f79e3bc59f3500d9dd
Внутрішній номер закупівлі:
30040418
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-10-009113-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993256
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Вулиця ЄВГЕНА КОНОВАЛЬЦЯ, будинок 132
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрухович Інна 380342527865 inna.tender77@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
138 783.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.08.2026 15:55 - 17.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.08.2026 15:55 - 20.08.2026 00:00
Аукціон:
з 20.08.2026 14:21
Період кваліфікації:
20.08.2026 00:00 - 21.08.2026 16:18
Період завантаження договору:
27.08.2026 00:00 - 06.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴138 783.33 ДК 021:2015:33160000-9: Устаткування для операційних блоків (Плазмовий зонд одноразовий Код НК 024:2023 63309 Електролітичний плазмовий ендоскопічний електрохірургічний електрод, Код НК 031:2024 K02050101 Електроди для комбінованої радіочастотної/ультразвукової хірургії, одноразові; Плазмовий зонд одноразовий Код НК 024:2023 63309 Електролітичний плазмовий ендоскопічний електрохірургічний електрод, Код НК 031:2024 K02050101 Електроди для комбінованої радіочастотної/ультразвукової хірургії, одноразові)