-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Бензин А-95 Євро5-Е-10 в талонах
Тендер Prozorro UA-2026-08-10-008093-a
Завершена
116 166.00
UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.08.2026 15:19 - 15.08.2026 00:00
Відповідь надана
Прохання внести зміни
Номер:
8e87c50edf44487a9633782b1297276b
Дата опублікування:
12.08.2026 12:27
Опис:
Вимога про внесення змін до ТД: Бензин Е5 більше не існує. З 1 липня 2026 року в Україні за законом (№ 4777-IX) вміст біоетанолу в бензинах А-95 є обов'язковим і має становити не менше 7%.За стандартами ДСТУ 7687:2015 таке пальне маркується виключно як Е10. Бензин марки Е5 (вміст спирту до 5%) в Україні більше не виробляється, не імпортується та офіційно не продається. Просимо внести зміни до технічних вимог та змінити маркування з «Е5» на «Бензин А-95-Євро5-Е10», щоб постачальники могли взяти участь у тендері та не порушувати закон.
Відповідь:
Відповідно до Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення функціонування енергетичних ринків, конкурентних умов виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії та посилення енергетичної стійкості", зміни внесено.
Дата відповіді:
12.08.2026 15:00