-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Бензин А-95 Євро5-Е-10 в талонах
Тендер Prozorro UA-2026-08-10-008093-a
Завершена
116 166.00
UAH без ПДВ
Номер:
f141f9da760f44509f6c96608f80e9f2
Внутрішній номер закупівлі:
30039378
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-10-008093-a
Замовник:
КП "Спецсервіс-Кременчук" Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
32275620
-
Адреса:
39600, Україна, Полтавська область, місто Кременчук, вулиця Лева Лук'яненка, буд. 48/75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гончар Олександра Геннадіївна +380671883348 sp_serviskr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
116 166.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.08.2026 15:19 - 15.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.08.2026 15:19 - 18.08.2026 00:00
Аукціон:
18.08.2026 12:57 - 18.08.2026 13:20
Період кваліфікації:
18.08.2026 13:20 - 19.08.2026 18:01
Період завантаження договору:
25.08.2026 00:00 - 04.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴116 166.00 Бензин А-95 Євро5-Е-10 в талонах