• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Бензин А-95 Євро5 в талонах

Оголошено тендер

139 399.20 UAH
Номер: 47aa52ae6a23483e9046df8c1d405d8d
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-10-010142-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КП "Спецсервіс-Кременчук" Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області
Замовник: КП "Спецсервіс-Кременчук" Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області
Очікувана вартість: 139 399.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Бензин А-95 Євро5 в талонах
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 10.08.2026 15:06

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Бензин А-95 Євро5 в талонах
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 1710 літр
Період постачання до 31.12.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6090 - Інша діяльність у сфері житлово-комунального господарства
Адміністративно-територіальна класифікаціяКременчук
Сума43 248.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяКременчук
Сума95 971.00 UAH