• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Обладнання для модернізації системи відеоспостереження, пожежної та охоронної сигналізації зі встановленням, в ізоляторі тимчасового тримання № 2 м. Шепетівка, за кодом ДК 021:2015: 35120000-1 — «Системи та пристрої нагляду та охорони»

Закупівля здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» з урахуванням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами). Усі документи пропозиції, що підготовлені безпосередньо учасником-резидентом, повинні бути складені українською мовою. Якщо в складі пропозиції надається документ, що складений на іншій, ніж українська, учасник надає переклад цього документу. Переклад повинен бути засвідченим підписом та печаткою (у разі використання) перекладача та підписом учасника. Розмір, вид та умови надання забезпечення пропозицій - забезпечення не вимагається, математична формула для розрахунку приведеної ціни (у разі її застосування) - не застосовується.

Завершена

815 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 06.08.2026 11:09 - 14.08.2026 00:00
Відповідь надана

Технічне завдання

Номер: 1461448df40048c5b3164d5fd364b24d
Дата опублікування: 10.08.2026 14:42
Опис: У технічці є пункт Стабілізований блок живлення для роботи відеореєстратора SafetyEye SE-NVR16V2K від низьковольтного джерела До якого саме низьковольтного джерела підключатимуться реєстратори, уточніть параметри джерела.
Відповідь: Добрий день! Під низьковольтним джерелом мається на увазі стабілізоване джерело живлення постійного струму, сумісне з відеореєстратором SafetyEye SE-NVR16V2K та призначене для забезпечення його штатної роботи. Параметри джерела живлення приймаються відповідно до паспортних характеристик обладнання та вимог виробника, із забезпеченням необхідного запасу потужності.
Дата відповіді: 11.08.2026 09:05