• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Обладнання для модернізації системи відеоспостереження, пожежної та охоронної сигналізації зі встановленням, в ізоляторі тимчасового тримання № 2 м. Шепетівка, за кодом ДК 021:2015: 35120000-1 — «Системи та пристрої нагляду та охорони»

Закупівля здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» з урахуванням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами). Усі документи пропозиції, що підготовлені безпосередньо учасником-резидентом, повинні бути складені українською мовою. Якщо в складі пропозиції надається документ, що складений на іншій, ніж українська, учасник надає переклад цього документу. Переклад повинен бути засвідченим підписом та печаткою (у разі використання) перекладача та підписом учасника. Розмір, вид та умови надання забезпечення пропозицій - забезпечення не вимагається, математична формула для розрахунку приведеної ціни (у разі її застосування) - не застосовується.

Завершена

815 333.33 UAH без ПДВ
Номер: 0ab026845bd3412588cb5e715fb9a24c
Внутрішній номер закупівлі: 30009176
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-06-003029-a   
Замовник: Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області
Контактна особа: Губай Олександра Миколаївна +380382692436 Aleksandra.gubaj@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 815 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 06.08.2026 11:09 - 14.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 06.08.2026 11:09 - 17.08.2026 00:00
Аукціон: з 17.08.2026 12:31
Період кваліфікації: 17.08.2026 00:00 - 19.08.2026 12:50
Період завантаження договору: 25.08.2026 00:00 - 04.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴815 333.33 Обладнання для модернізації системи відеоспостереження, пожежної та охоронної сигналізації зі встановленням, в ізоляторі тимчасового тримання № 2 м. Шепетівка, за кодом ДК 021:2015: 35120000-1 — «Системи та пристрої нагляду та охорони»