-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Обладнання для модернізації системи відеоспостереження, пожежної та охоронної сигналізації зі встановленням, в ізоляторі тимчасового тримання № 2 м. Шепетівка, за кодом ДК 021:2015: 35120000-1 — «Системи та пристрої нагляду та охорони»
Оголошено тендер
978 400.00
UAH
Номер:
ff5ffefba6fe40a39424ab289bd86d5d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-06-003041-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108824
-
Адреса:
29017, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вулиця Зарічанська, 7
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108824
-
Адреса:
29017, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вулиця Зарічанська, 7
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
978 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Обладнання для модернізації системи відеоспостереження, пожежної та охоронної сигналізації зі встановленням, в ізоляторі тимчасового тримання № 2 м. Шепетівка, за кодом ДК 021:2015: 35120000-1 — «Системи та пристрої нагляду та охорони»
Примітки:
Категорія замовника відповідно до п.1 ч.1 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі» (правоохоронні органи держави)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
06.08.2026 10:32
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1007020 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Національної поліції України
Сума978 400.00 UAH