-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Столярні та теслярські роботи
Тендер Prozorro UA-2026-08-04-012774-a
Торги не відбулися
35 858.00
UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.08.2026 00:00 - 10.08.2026 00:00
Відповідь надана
тз
Номер:
b5aa1bedb436422e98c2642fccd79609
Дата опублікування:
06.08.2026 13:48
Опис:
назва тендеру у вас не логічна - будьте корректні при подачі тендерів
Відповідь:
Назва тендеру складена відповідно до дефектного акту та зведеного кошторисного розрахунку вартості об'єкта ремонту, який використовувався для підготовки до тендерної документації
Дата відповіді:
06.08.2026 17:56