-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Столярні та теслярські роботи
Тендер Prozorro UA-2026-08-04-012774-a
Торги не відбулися
35 858.00
UAH без ПДВ
Номер:
9ef9ef0bd3d94ff781c0536977cb5a5c
Внутрішній номер закупівлі:
29993184
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-04-012774-a
Замовник:
Чернівецька гімназія № 11 Чернівецької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
21431035
-
Адреса:
58001, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул.Шевченка Тараса, будинок 14-16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Шаргу +380507683338 gimnaziya11olga@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45420000-7 Столярні та теслярні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
35 858.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.08.2026 00:00 - 10.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.08.2026 00:00 - 13.08.2026 00:00
Аукціон:
з 13.08.2026 14:15
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴35 858.00 Поточний ремонт по заміні дверного блоку в будівлі Чернівецької гімназії №11 Чернівецької міської ради за адресою: м. Чернівці, вул. Шевченка, 16