-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Столярні та теслярські роботи
Оголошено тендер
35 858.00
UAH
Номер:
c985d0be9ed6497a9ef6bab7920b79fb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-04-014944-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Чернівецька гімназія № 11 Чернівецької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
21431035
-
Адреса:
58001, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул.Шевченка Тараса, будинок 14-16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Чернівецька гімназія № 11 Чернівецької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
21431035
-
Адреса:
58001, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул.Шевченка Тараса, будинок 14-16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
35 858.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Столярні та теслярські роботи
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45420000-7 Столярні та теслярні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
04.08.2026 19:04
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧернівецька
Сума35 858.00 UAH