-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Капітальний ремонт будівлі харчоблоку Вишнівського академічного ліцею «Основа» Вишневої міської ради Бучанського району Київської області, за адресою: м.Вишневе, вул.Святошинська,44, Бучанський район Київської області» Код ДК 021:2015-45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи»
Тендер Prozorro UA-2026-08-04-006834-a
Кваліфікація
від початку періоду пройшло 11 робочих днів
10 872 503.00
UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.08.2026 13:56 - 17.08.2026 00:00
Відповідь надана
кваліфікаційні вимоги встановлені не компететно щодо працівників, які не відповідають технічному завданню
Номер:
5d8862c39e5940c8afbad1fbb5b811de
Дата опублікування:
10.08.2026 22:31
Опис:
Замовнику!
Вивчивши технічне завдання по закупівлі, викладене в Додатку №2 та встановлені кваліфікаціні вимоги до учасників, стає не зрозумілим, чим Ви керувалися при їх формуванні???? Ви вимагаєте надати підтвердження наявності наступних робітничих професій - маляра, штукатура, монтажника, підсобного працівника. При цьому, основна робота повинна виконуватися - теслярем, стропальником, електриками, сантехніками, покрівельниками, монтажниками з кондиціювання, опоряджувальником, налагоджувальником протипожежного обладнення, муляром та бетоняром. В той же час, згідно технічного завдання - обсяг робіт, які може виконати маляр, штукатур, монтажник - становить до 10% від загального обсягу. Яким чином Ви визначили обов'язкову наявніст таких працівників? які фактично не зможуть виконати самостійно такий обсяг робіт? Це Ви так убезпечили розтрачання бюджетних коштів та гарантій по їх якісному виконанню??? В такому випадку, можна зовсім не встановлювати вимоги до учасників щодо наявності робітників.... напевно в учасника, якого вирішено визначити переможцем інших працівників немає, тому такі і вимоги, надати робітників, на яких основна робота не покладається....Приведіть у відповідність кваліфікаційні вимоги до учасників у відповідності до робіт, які необхідно виконувати......
Відповідь:
Шановний учаснику!
Встановлений Замовником перелік працівників є мінімально необхідним для підтвердження кадрової спроможності учасника та не є вичерпним переліком усіх працівників, які можуть залучатися до виконання робіт. За потреби учасник може залучати додаткових працівників, у тому числі через субпідрядників/співвиконавців, у порядку, передбаченому тендерною документацією та законодавством. Підстави для внесення змін до тендерної документації відсутні.
Дата відповіді:
13.08.2026 10:12
Відповідь надана
ПОВНА НЕСЕНІТНИЦЯ, ДИСКРИМІНАЦІЯ ТА ПІДЛАШТУВАННЯ ПІД СВОГО УЧАСНИКА,
Номер:
4af1dacfed1244ce9f6b1d0c71293de8
Дата опублікування:
10.08.2026 16:55
Опис:
Доброго дня!
Дана закупівля пов'язана з виконанням робіт з капітального ремонту, поясність ВАШІ НАДУМАНІ КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ?????
Навіщо до оприлюдненого технічного завдання підтверджувати наявність такої техніки, як: ТРЬОХ АВТОКРАНІВ ВАНТАЖОПІДЙОМНІСТЮ 25 тон, НЕ МЕНШЕ ТРЬОХ АВТОСАМОСКИДІВ, НЕ МЕНШЕ П'ЯТЬОХ ЕКСКАВАТОРІВ, НЕ МЕНШЕ ДВОХ ЕКСКАВАТОРІВ НА ГУСЕНИЧНОМУ ХОДУ, НЕ МЕНШЕ ТРЬОХ БУЛДОЗЕРІВ????? - ЦЕ ПОТРІБНО ЗНОСИТИ БУДІВЛЮ ЗАКЛАДУ????? ВИ НЕ ОЗНАЙОМЛЮВАЛИСЯ З КОШТОРИСНОЮ ДОКУМЕНТАЦІЄЮ перед оголошенням???? НАДУМАНІ ТА НЕЗРОЗУМІЛІ ВИМОГИ, НАВІЩО СТІЛЬКИ ЕКСКАВАТОРІВ ТА БУЛЬДОЗЕРІВ? ВСЕ ПОТРІБНО З ЗЕМЛЕЮ ЗРІВНЯТИ??????? ВИВЧІТЬ СПОЧАТКУ КОШТОРИСНУ ДОКУМЕНТАЦІЮ ТА ПРИБЕРІТЬ ТАКІ ВИМОГИ, ЯКІ НЕ УЗГОДЖУЮТСЯ З ТЕХНІЧНИМ ЗАВДАННЯМ. Змушені звернутися до відповідних органів для перевірки вас як Замовника, технічного завдання та кваліфікаційних вимог до кошторисної документації та пов'язаних відносин замовника та підрядника, якого немагаєтеся протягнути........на надуманих вимогах, які не узгоджуются із завданням, що потрібно виконати.....Крім того, дискримінацію вивчіть нормативну-правову азу, як потрібно складати Тендерну документацію та кваліфікаціні вимоги.................
Відповідь:
Шановний учаснику!
Вимоги щодо наявності машин, механізмів та техніки встановлені Замовником з урахуванням обсягу та характеру робіт, передбачених технічним завданням, та спрямовані на підтвердження спроможності учасника належним чином виконати договір. При цьому учасник не обмежений виключно власною технікою та може підтвердити можливість її залучення на законних підставах, у тому числі шляхом оренди або залучення субпідрядників/співвиконавців відповідно до умов тендерної документації. Вимоги є однаковими для всіх учасників та не встановлені під конкретного суб’єкта господарювання. Підстави для внесення змін до тендерної документації відсутні.
Дата відповіді:
13.08.2026 10:16
Відповідь надана
ЩОДО ВСТАНОВЛЕННЯ ДИСКРИМІНАЦІЙНИХ ВИМОГ В ТЕНДЕРНІЙ ДОКУМЕНТАЦІЇ
Номер:
7b721104e2ef425ba9a2a528cc2d0d34
Дата опублікування:
10.08.2026 16:15
Опис:
Доброго дня Замовнику!
Поясніть буд-ласка, для Вас закони не писані? Це для того, що контролювати процес здійснення пубблічних закупівель та до закінчення подання пропозицій розуміти хто з учасників планує подавати пропозицію, чим повністю нехтується проведення конкурентної закупівлі, оскільки явно свідчить, що Замовник в зговорі з запланованим учасником. Встановлені дискримінаціні вимоги щодо огляду об'єкту, Огляд об'єкту віднесений до дискримінаціних вимог, що порушує загальні принципи здійснення публічних закупівель та відповідно порушує вимоги Наказу Мінекономіки “Про затвердження Методичних рекомендацій щодо особливостей здійснення публічних закупівель робіт з будівництва на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування” від 22 листопада 2024 року № 26335.
Пунктом 2 підрозділу V розділу ІІ Цих Методичних рекомендацій, затверджених Накаозм Мінекономіки №26335 встановлено наступне:
2. Установлення в тендерній документації вимоги до учасника процедури закупівлі щодо необхідності підтвердження замовником відвідування ( ОГЛЯДУ) учасником процедури закупівлі будівельного майданчика (об'єкта будівництва), НАВІТЬ ЯКЩО можливість такого відвідування передбачено тендерною документацією, є дискримінаційною вимогою та порушує принципи здійснення публічних закупівель, визначені Законом.
Отже, замовник НЕ МОЖЕ ВСТАНОВЛЮВАТИ ТАКІ ВИМОГИ в тендерній документації та приймати рішення про відхилення тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі в разі, якщо учасник процедури закупівлі не відвідав чи не оглянув майданчик (об'єкт будівництва).
Вимагаємо пояснити чому Замовник УСВІДОМЛЕНО ПОРУШУЄ НОРМИ ДІЮЧОГО ЗАКРОНОДАВСТВА. Вимагаємо, привести Тендерну документацію у відповідність до норм діючого законодавства та в подальшому не порушувати норми діючого законодавства та принципи здійснення публічних закупівель. Також наголошуємо, що Адміністративним кодексом встановлена відповідальність до упоноваженої особи за складання Тендерної документації та відповідальність керівника Замовника. Змушені цей факт надіслати до правоохоронних лорганів для подальшого слідкувнння за проведенням даної закупівлі у відповідності до норм діючого законодавства.
Відповідь:
Шановний учаснику! Вимога щодо огляду об’єкта встановлена з метою надання учасникам можливості безпосередньо ознайомитися з фактичним станом об’єкта, умовами та обсягом робіт, що підлягають виконанню, та врахувати відповідну інформацію при підготовці тендерної пропозиції. Кожен потенційний учасник має однакову можливість звернутися до Замовника та здійснити огляд об’єкта у встановленому порядку. Замовником не встановлюються обмеження щодо доступу окремих потенційних учасників до такого огляду. У зв’язку з викладеним Замовник не вбачає підстав для внесення змін до тендерної документації.
Дата відповіді:
13.08.2026 10:20