-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Капітальний ремонт будівлі харчоблоку Вишнівського академічного ліцею «Основа» Вишневої міської ради Бучанського району Київської області, за адресою: м.Вишневе, вул.Святошинська,44, Бучанський район Київської області» Код ДК 021:2015-45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи»
Тендер Prozorro UA-2026-08-04-006834-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація від початку періоду пройшло 11 робочих днів
Кваліфікація
від початку періоду пройшло 11 робочих днів
10 872 503.00
UAH без ПДВ
Номер:
5c04149b2ec44a1bba2304465c3df2b2
Внутрішній номер закупівлі:
29987281
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-04-006834-a
Замовник:
ВИШНІВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ "ОСНОВА" ВИШНЕВОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26078206
-
Адреса:
08132, Україна, Київська область, м. Вишневе, вул. Святошинська, буб. 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Буковська +380685623917 oksana_bukovska@ukr.net http://vyshneve-school3.edukit.kiev.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
10 872 503.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.08.2026 13:56 - 17.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.08.2026 13:56 - 20.08.2026 12:23
Аукціон:
з 21.08.2026 14:51
Період кваліфікації:
з 20.08.2026 12:23
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴10 872 503.00 «Капітальний ремонт будівлі харчоблоку Вишнівського академічного ліцею «Основа» Вишневої міської ради Бучанського району Київської області, за адресою: м.Вишневе, вул.Святошинська,44, Бучанський район Київської області» Код ДК 021:2015-45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи»