-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Капітальний ремонт будівлі харчоблоку Вишнівського академічного ліцею «Основа» Вишневої міської ради Бучанського району Київської області, за адресою: м.Вишневе, вул.Святошинська,44, Бучанський район Київської області» Код ДК 021:2015-45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи»
Оголошено тендер
13 047 003.60
UAH
Номер:
f616971a21204b73af7f23ea3ce785ba
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-04-006264-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВИШНІВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ "ОСНОВА" ВИШНЕВОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26078206
-
Адреса:
08132, Україна, Київська область, м. Вишневе, вул. Святошинська, буб. 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВИШНІВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ "ОСНОВА" ВИШНЕВОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26078206
-
Адреса:
08132, Україна, Київська область, м. Вишневе, вул. Святошинська, буб. 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
13 047 003.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Капітальний ремонт будівлі харчоблоку Вишнівського академічного ліцею «Основа» Вишневої міської
ради Бучанського району Київської області, за адресою: м.Вишневе, вул.Святошинська,44, Бучанський
район Київської області»
Код ДК 021:2015-45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
04.08.2026 12:17
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
«Капітальний ремонт будівлі харчоблоку Вишнівського академічного ліцею «Основа» Вишневої міської ради Бучанського району Київської області, за адресою: м. Вишневе, вул. Святошинська,44, Бучанський район Київської області» Код ДК 021:2015-45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи»
Кількість
1 робота
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:1000 - Освіта
Адміністративно-територіальна класифікаціяВишневе
Сума13 047 003.60 UAH
Проєкт DREAM
ID проєкту DREAM:
221225-2A13BCCF
Назва проєкту:
Капітальний ремонт будівлі харчоблоку Вишнівського академічного ліцею «Основа» Вишневої міської ради Бучанського району Київської області, за адресою: м.Вишневе, вул.Святошинська,44, Бучанський район Київської області»
Посилання на проєкт:
https://dream.gov.ua/ua/pip/DREAM-UA-221225-2A13BCCF