-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Мульчер FAE 800мм BLO/EX-75, Мульчер FAE 1000мм BLO/EX-100 для екскаватора навантажувача JCB або еквівалент
Тендер Prozorro UA-2026-08-04-005171-a
Торги не відбулися
975 117.01
UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.08.2026 12:39 - 09.08.2026 00:00
Відповідь надана
Щодо строку поставки
Номер:
bb4150800d4b4cb6a5f78700311fbdf8
Дата опублікування:
04.08.2026 17:10
Опис:
Доброго дня! Просимо Вас збільшити строки поставки до 30 листопада 2026р. Через логістичнні складнощі в світі, а також можливість виробничих потужностей.
Вважаєм "строки поставки до 31 серпня 2026 року включно" упереждено виключає необхідну кількість конкурентів, які б могли брати участь у тендері.
Ми, офіційний діллер марки Ray Attachments, вважаємо, що в нас є кращі ціни, але логістичне плече не менш 2,5 місяців.
Відповідь:
Шановний Учаснику, дякуємо за інтерес до нашої закупівлі. Повідомляємо, що предмет закупівлі (мульчер) є сезонним обладнанням, необхідним Замовнику для проведення невідкладних робіт з розчищення чагарників та косіння у літньо-осінній період.
Поставка товару наприкінці листопада унеможливить його ефективне використання за призначенням у поточному сезоні та призведе до зриву запланованих господарських робіт. Визначені строки поставки (до 31 серпня 2026 року) є об’єктивною потребою Замовника, не є дискримінаційними та не обмежують коло потенційних учасників, які мають товар у наявності або коротше логістичне плече.
Згідно з чинним законодавством, Замовник самостійно визначає свої потреби та вимоги до предмета закупівлі, виходячи з виробничої необхідності. Тендерні умови залишаються без змін.
Дата відповіді:
06.08.2026 09:15