-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мульчер FAE 800мм BLO/EX-75, Мульчер FAE 1000мм BLO/EX-100 для екскаватора навантажувача JCB або еквівалент
Оголошено тендер
1 170 140.42
UAH
Номер:
bc8710430a244938bc19178864313ee3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-04-006122-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Добрий господар" Бучанської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41141202
-
Адреса:
08292, Україна, Київська область, Буча, вул.Сілезька, будинок 3/23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Добрий господар" Бучанської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41141202
-
Адреса:
08292, Україна, Київська область, Буча, вул.Сілезька, будинок 3/23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 170 140.42 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Мульчер FAE 800мм BLO/EX-75, Мульчер FAE 1000мм BLO/EX-100 для екскаватора навантажувача JCB або еквівалент
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
34390000-7 Приладдя до тракторів
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
04.08.2026 12:11
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Мульчер FAE 800мм BLO/EX-75 для екскаватора навантажувача JCB або еквівалент
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.08.2026
Мульчер FAE 1000мм BLO/EX-100 для екскаватора навантажувача JCB або еквівалент
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.08.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяБуча
Сума1 170 140.42 UAH