-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Мульчер FAE 800мм BLO/EX-75, Мульчер FAE 1000мм BLO/EX-100 для екскаватора навантажувача JCB або еквівалент
Тендер Prozorro UA-2026-08-04-005171-a
Торги не відбулися
975 117.01
UAH без ПДВ
Номер:
962fbf3a8af84b219debfa81d3463f3d
Внутрішній номер закупівлі:
29985617
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-04-005171-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Добрий господар" Бучанської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41141202
-
Адреса:
08292, Україна, Київська область, Буча, вул.Сілезька, будинок 3/23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Галкевич Тетяна Валеріївна 380459748355 buchazelenbud@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34390000-7 Приладдя до тракторівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
975 117.01 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.08.2026 12:39 - 09.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.08.2026 12:39 - 12.08.2026 00:00
Аукціон:
з 12.08.2026 11:08
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴447 537.30 Мульчер FAE 800мм BLO/EX-75 для екскаватора навантажувача JCB або еквівалент
- Лот №2 ₴527 579.71 Мульчер FAE 1000мм BLO/EX-100 для екскаватора навантажувача JCB або еквівалент