-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з надання додаткового резервного живлення електромережі закладу від генератора
Тендер Prozorro UA-2026-08-03-010125-a
Торги не відбулися
667 343.27
UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.08.2026 16:31 - 10.08.2026 00:00
Відповідь надана
Про надання роз’яснення, щодо технічної специфікації та кваліфікаційних критеріїв
Номер:
e71420fca5d34812acaba498478a1592
Дата опублікування:
07.08.2026 10:26
Опис:
В додатку 2 до тендерної документації «Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі - технічні вимоги до предмета закупівлі» (ТЕХНІЧНА СПЕЦИФІКАЦІЯ) зазначено, що «Учасник надає послуги з використанням власного/орендованого обладнання та матеріалів, що входять у вартість надання таких послуг».
Однак, в даному додатку зазначені лише види робіт, без зазначення матеріальних ресурсів та обладнання, яке повинно застосовуватися при наданні послуг.
В результаті чого виникає ряд запитань:
1. Який кабель до 35 кВ повинен використовуватися? Надайте марку, матеріал, кількість жил та січення кабелю.
2. Який провід повинен використовуватися? Надайте марку, матеріал, кількість жил та січення проводу.
3. Які використовуються вимикачі? Надайте полюсність на номінали струму.
4. Які використовуються перемикачі? Надайте номінали струму.
5. Який щиток освітлювальний повинен використовуватися? Надайте габаритні розміри, матеріал та кількість модулів освітлювального щитка.
6. Який провідник заземлюючий повинен використовуватися? Надайте січення проводу.
7. Які використовуються короби металеві на конструкціях? Надайте розміри коробів.
8. Які використовуються світильник для місцевого освітлення? Надайте характеристики світильників (потужність і т.д.).
Пунктом 1.1.1. додатку 1 до тендерної документації вимагається надання інформації та документів, щодо електромонтажника без зазначення його групи допуску.
Просимо надати роз’яснення або внести зміни до тендерної документації.
Відповідь:
Доброго дня, дякуємо за увагу до нашої закупівлі.
Внесені зміни, згідно ваших зауважень.
Дата відповіді:
07.08.2026 15:34
Відповідь надана
Вимога про усунення дискримінаційних умов тендерної документації
Номер:
db5e776f7a6d44baa9d777cb04696bec
Дата опублікування:
06.08.2026 16:39
Опис:
Згідно п.5.7. додатку 1 тендерній документації встановлено вимогу щодо надання учасником «З метою підтвердження безпечності, якості надання послуг Учасник надає Сертифікат ДСТУ ISO 9001:2015 (ISO 9001:2015, IDT) або ДСТУ EN ISO 9001:2018 (EN ISO 9001:2015, IDT; ISO 9001:2015, IDT) Системи управління якістю. Вимоги, дійсний на кінцевий строк подання тендерних пропозицій. Виданий Учаснику, сфера сертифікації: електромонтажні роботи, а також надати звіт за результатами останнього аудиту, що підтверджує відповідність Сертифікату.!!!!!!».
Вважаємо зазначену вимогу дискримінаційною, такою, що штучно обмежує конкуренцію та порушує принципи публічних закупівель, визначені ст. 5 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме:
1. Чинне законодавство України не зобов'язує суб'єктів господарювання проходити обов'язкову сертифікацію за стандартами ISO 9001 для провадження даного виду діяльності чи постачання зазначеного товару.
2. Сертифікація є добровільною процедурою, яка потребує значного часу та фінансових витрат. Відсутність сертифіката не свідчить про неналежну якість товарів/послуг чи неспроможність учасника виконати умови договору.
3. Встановлення цієї вимоги обмежує участь потенційних постачальників, які мають якісний товар, але не проходили процедуру сертифікації ISO. Це суперечить ч. 4 ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі», згідно з якою тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію.
Також, даною дискримінаційною вимогою зазначено, що сфера сертифікації повинні бути електромонтажні роботи. Хоча згідно оголошення про проведення відкритих торгів UA-2026-08-03-010125-a видом предмета закупівлі є послуги (а не роботи), а код за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015 є 51110000-6 - Послуги зі встановлення електричного обладнання (а не електромонтажні роботи), що суперечить даній дискримінаційній вимозі.
На підставі викладеного та керуючись ст. 24 Закону України «Про публічні закупівлі», вимагаємо вилучити з тендерної документації вимогу щодо обов'язкового надання сертифіката ДСТУ ISO 9001:2015 (ISO 9001:2015, IDT) або ДСТУ EN ISO 9001:2018 (EN ISO 9001:2015, IDT; ISO 9001:2015, IDT) Системи управління якістю. Вимоги.
Відповідь:
Доброго дня , дякуємо за зверенення ,приймемо до уваги і внесемо зміни до тендерної документації.
Дата відповіді:
06.08.2026 16:50