-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з надання додаткового резервного живлення електромережі закладу від генератора
Тендер Prozorro UA-2026-08-03-010125-a
Торги не відбулися
667 343.27
UAH без ПДВ
Номер:
91feae1f432f4c278570ec15444c1958
Внутрішній номер закупівлі:
29978583
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-03-010125-a
Замовник:
Управління освіти Вараської міської ради Вараського району Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04590731
-
Адреса:
34403, Україна, Рівненська область, Вараський р-н місто Вараш, м-н. Вараш,41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мазурик Катерина Миколаївна +380973802559 gcgoosvita@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
667 343.27 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.08.2026 16:31 - 10.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.08.2026 16:31 - 13.08.2026 08:00
Аукціон:
з 14.08.2026 15:23
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴667 343.27 Послуги з надання додаткового резервного живлення електромережі закладу від генератора