-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з надання додаткового резервного живлення електромережі закладу від генератора
Оголошено тендер
800 811.92
UAH
Номер:
6f922b4e09914bb8a947006bebced28d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-03-012617-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти Вараської міської ради Вараського району Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04590731
-
Адреса:
34403, Україна, Рівненська область, Вараський р-н місто Вараш, м-н. Вараш,41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління освіти Вараської міської ради Вараського району Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04590731
-
Адреса:
34403, Україна, Рівненська область, Вараський р-н місто Вараш, м-н. Вараш,41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
800 811.92 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з надання додаткового резервного живлення електромережі закладу від генератора
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
03.08.2026 16:14
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з надання додаткового резервного живлення електромережі закладу від генератора
Кількість
7 послуга
Період постачання
до 30.09.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяВараш
Сума800 811.92 UAH