-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги у сфері професійної підготовки
Тендер Prozorro UA-2026-07-31-003733-a
Торги не відбулися
54 000.00
UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.07.2026 12:02 - 07.08.2026 00:00
Відповідь надана
Яка тривалість навчання за кожною темою?
Номер:
6bd28c9fdd524252be278a21717bedd0
Дата опублікування:
31.07.2026 12:32
Опис:
Добрий день. Просимо уточнити, яка тривалість навчання має бути за кожною темою? Дякуємо
Відповідь:
Шановний учаснику!
Тендерною документацією не встановлено вимог щодо тривалості навчання за кожною темою. Учасник самостійно визначає кількість годин для кожної теми у своїй навчальній програмі (плані), з урахуванням вимог викладених у специфікації (Додаток 1 до тендерної документації) та виходячи з необхідності повного розкриття змісту теми і досягнення мети навчання.
Дякуємо за звернення.
Дата відповіді:
31.07.2026 18:33