-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги у сфері професійної підготовки
Тендер Prozorro UA-2026-07-31-003733-a
Торги не відбулися
54 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
9e037101ba07403c9ecbf52c788f9ed8
Внутрішній номер закупівлі:
29961743
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-31-003733-a
Замовник:
Служба безпеки України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00034074
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
СБУ ДГЗ 380936001863 inet_dgz@ssu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
80530000-8 Послуги у сфері професійної підготовкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
54 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.07.2026 12:02 - 07.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.07.2026 12:02 - 10.08.2026 11:00
Аукціон:
з 11.08.2026 13:06
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴54 000.00 Лот 1.