-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги у сфері професійної підготовки
Оголошено тендер
64 800.00
UAH
Номер:
b440857b1b654e55a166e09d1ef2b321
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-27-001486-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Служба безпеки України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00034074
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Служба безпеки України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00034074
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
64 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги у сфері професійної підготовки
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
80530000-8 Послуги у сфері професійної підготовки
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування:
27.05.2026 09:28
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:6521010 - Забезпечення заходів у сфері безпеки держави та діяльності органів системи Служби безпеки України
Сума64 800.00 UAH