• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування транспортного засобу екскаватора гусеничного Komatsu PC210LC-10 МО державний номер №62122ВК

Завершена

40 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 30.07.2026 15:16 - 07.08.2026 00:00
Відповідь надана

Щодо уточнення Технічної специфікації

Номер: e54c2d0232ca4ba39a4f1b480dd2f2ae
Дата опублікування: 03.08.2026 10:42
Опис: Шановний Замовнику! Під час опрацювання тендерної документації нами було виявлено технічну помилку (невідповідність) у відомостях щодо предмета закупівлі. У Таблиці 1 Додатка 1.1 "Технічна специфікація до предмета закупівлі" до тендерної документації зазначено лише одну одиницю техніки, а саме: екскаватор Komatsu PC210LC-10МО (заводський номер КМТРС282РRC 602171), державний номер 62122 ВК. Водночас у Таблиці Додатка 2.1 "Форма розрахунку цінової пропозиції" до тендерної документації міститься вимога щодо надання послуг з поточного ремонту та технічного обслуговування вже для 4 (чотирьох) одиниць гусеничних екскаваторів Komatsu PC210LC-10 МО з різними державними номерами: 62122 ВК, 62123 ВК, 62124 ВК та 62125 ВК. З метою усунення розбіжностей та належної підготовки тендерної пропозиції, просимо надати роз'яснення щодо точної кількості та характеристик техніки, яка потребує обслуговування, а також внести відповідні зміни до тендерної документації.
Відповідь: Доброго дня! Тендер проводиться на одну одиницю, а саме - екскаватор Komatsu PC210LC-10МО (заводський номер КМТРС282РRC 602171), державний номер 62122 ВК. Таблицю додатку 2.1. "Форма розрахунку цінової пропозиції" помилково розмістили, сьогодні даний додаток буде замінений.
Дата відповіді: 03.08.2026 11:10