-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування транспортного засобу екскаватора гусеничного Komatsu PC210LC-10 МО державний номер №62122ВК
Оголошено тендер
48 000.00
UAH
Номер:
6dabb87248a341578d03e377c6d8d62d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-30-008608-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПІВНІЧНЕ МІЖРАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
03331022
-
Адреса:
34000, Україна, Рівненська область, смт Зарічне, вулиця Партизанська, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ПІВНІЧНЕ МІЖРАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
03331022
-
Адреса:
34000, Україна, Рівненська область, смт Зарічне, вулиця Партизанська, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
48 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування транспортного засобу екскаватора гусеничного Komatsu PC210LC-10 МО державний номер №62122ВК
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Дата опублікування:
30.07.2026 15:02
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
закупівля проводиться для забезпечення господарської діяльності Північного МУВГ. 9. Обґрунтування обсягів закупівлі Товару: загальний обсяг закупівлі відповідно до нагальної потреби для здійснення господарської діяльності Північним МУВГ. 10. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: Очікувану вартість визначено відповідно до Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275. Відповідно до методу порівняння ринкових цін, розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі проведено з використанням цін і тарифів, отриманих з відкритих джерел інформації.
-
Дата публікації:
30.07.2026 15:03
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1207050 - Експлуатація державних водогосподарсько-меліоративних комплексів і будівництво та реконструкція меліоративних систем
Сума48 000.00 UAH