• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування транспортного засобу екскаватора гусеничного Komatsu PC210LC-10 МО державний номер №62122ВК

Завершена

40 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 9c3e275be9694c6ab538d5f3edccdeb3
Внутрішній номер закупівлі: 29954316
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-30-007515-a   
Замовник: ПІВНІЧНЕ МІЖРАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА
Контактна особа: Базилевич Олена Вікторівна 380969425404 bazilevichlena15@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 40 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 30.07.2026 15:16 - 07.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 30.07.2026 15:16 - 10.08.2026 00:00
Аукціон: з 10.08.2026 13:22
Період кваліфікації: 10.08.2026 00:00 - 10.08.2026 10:07
Період завантаження договору: 16.08.2026 00:00 - 26.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴40 000.00 Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування транспортного засобу екскаватора гусеничного Komatsu PC210LC-10 МО державний номер №62122ВК