-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та ремонту порошкових та вуглекислотних вогнегасників у закладах освіти та культури Знам’янської сільської ради (далі – Послуги) (код ДК 021:2015:50410000-2 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Тендер Prozorro UA-2026-07-30-002959-a
Завершена
51 296.57
UAH без ПДВ
Період уточнення:
30.07.2026 11:29 - 04.08.2026 00:00
Відповідь надана
Щодо вимоги про надання Декларації відповідності матеріально-технічної бази
Номер:
9321e957dd544db29e70ac20b64c88d4
Дата опублікування:
31.07.2026 12:30
Опис:
Просимо врахувати, що вимога щодо надання Декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці на виконання робіт підвищеної небезпеки, а саме: зберігання, транспортування балонів, цистерн та ємностей із стисненим, зрідженим та інертним газом, не відповідає вимогам чинного законодавства.
Відповідно до вимог законодавства України зазначений вид робіт виконується на підставі Дозволу Держпраці, а не на підставі Декларації відповідності матеріально-технічної бази.
У зв'язку з викладеним просимо врахувати, що підтвердженням права на виконання зазначених робіт є чинний Дозвіл Держпраці, а вимогу щодо надання Декларації відповідності матеріально-технічної бази виключити з тендерної документації або передбачити можливість надання відповідного Дозволу Держпраці як належного документа, що підтверджує право на виконання зазначених робіт.
Відповідь:
Доброго дня. Дякуємо за звернення. Внесемо зміни до тендерної документації.
Дата відповіді:
31.07.2026 12:41