-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та ремонту порошкових та вуглекислотних вогнегасників у закладах освіти та культури Знам’янської сільської ради (далі – Послуги) (код ДК 021:2015:50410000-2 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Оголошено тендер
61 555.88
UAH
Номер:
e441c8c0b2c24b60aa0c35b89e14e00c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-30-003447-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЗНАМ'ЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42165088
-
Адреса:
67211, Україна, Одеська область, Березівський район село Знам'янка, вул.Лікарняна, будинок 9А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЗНАМ'ЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42165088
-
Адреса:
67211, Україна, Одеська область, Березівський район село Знам'янка, вул.Лікарняна, будинок 9А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
61 555.88 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з технічного обслуговування та ремонту порошкових та вуглекислотних вогнегасників у закладах освіти та культури Знам’янської сільської ради (далі – Послуги) (код ДК 021:2015:50410000-2 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
30.07.2026 11:10
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗнам’янська
Сума34 429.56 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1080 - Надання спеціалізованої освіти мистецькими школами
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗнам’янська
Сума2 608.30 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗнам’янська
Сума8 346.56 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:4030 - Забезпечення діяльності бібліотек
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗнам’янська
Сума2 086.64 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:4060 - Забезпечення діяльності палаців i будинків культури, клубів, центрів дозвілля та iнших клубних закладів
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗнам’янська
Сума14 084.82 UAH