• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування та ремонту порошкових та вуглекислотних вогнегасників у закладах освіти та культури Знам’янської сільської ради (далі – Послуги) (код ДК 021:2015:50410000-2 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів

Завершена

51 296.57 UAH без ПДВ
Номер: 132c0328d5b8458087490d479da9f891
Внутрішній номер закупівлі: 29949802
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-30-002959-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЗНАМ'ЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Драгоєва Олена 380984963792 osvitaznamenkaotg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 51 296.57 UAH без ПДВ
Період уточнення: 30.07.2026 11:29 - 04.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 30.07.2026 11:29 - 07.08.2026 08:00
Аукціон: з 10.08.2026 12:17
Період кваліфікації: 07.08.2026 08:00 - 07.08.2026 08:40
Період завантаження договору: 13.08.2026 00:00 - 23.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴51 296.57 Послуги з технічного обслуговування та ремонту порошкових та вуглекислотних вогнегасників у закладах освіти та культури Знам’янської сільської ради (далі – Послуги) (код ДК 021:2015:50410000-2 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів