-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Тендер Prozorro UA-2026-07-29-002936-a
Канцелярські товари
Торги відмінено
162 500.00
UAH без ПДВ
Період уточнення:
29.07.2026 11:01 - 03.08.2026 00:00
Відповідь надана
поз 31 та 32
Номер:
d7ff44b1bae1469b9fc395d9980b3b68
Дата опублікування:
31.07.2026 09:57
Опис:
Добрий день!
Приберіть характеристику ваги для папок, бо жоден виробник не вказує таких даних у паспорті і відповідно не може підтвердити таку інформацію. Також просимо перевірити характеристики на ці позиції, бо вони абсолютно не відповідають товару на візуалізації. Щодо папок доречно вказувати лише формат без розмірів у см. Також на поз "Швидкозшивач картонний" ви чомусь пишете колір бежевий із малюнком - такі папки виготовляються з картону хромерзац, він вж ніяк не бежевий і звісно ж без малюнку. Верхня сторона в нього світла, нижня сіра.
Відповідь:
закупівлю відмінено
Дата відповіді:
04.08.2026 08:04
Відповідь надана
поз 55
Номер:
8e29c3cd9afb4dc2bf4d50254552be05
Дата опублікування:
31.07.2026 09:53
Опис:
Добрий день!
на поз Закладки-стікери для нотаток 5 кольорів прямокутні, ви чомусь не вказуєте розмір самих закладок, а чомусь вказуєте розмір упаковки, що не несе жодних даних щодо фактичного розміру самих закладок. Виробники/імпортреи вказують розмір продукта а не упаковок. Внесіть зміни, позначивши розмір закладок, накшталт "не менше 12*45мм"
Відповідь:
закупівлю відмінено
Дата відповіді:
04.08.2026 08:05
Відповідь надана
поз 60,61
Номер:
17a02eae9b1f4bac8fea74d672d9c7f7
Дата опублікування:
31.07.2026 09:50
Опис:
Добрий день!
Просимо прибрати характеристику "Об'єм: 1мл" бо ЖОДЕН виробник/імпортер не вказує її у документах якості та характеристиках. Надаю посилання на офіційний сайт, вказаного у візуалізації товару: https://axent.com.ua/ru/collections/sterzhni/products/sterzhen-kulkovyy-axent-delta-dbr200302-107-mm-07-mm-syniy-dbr200302-13849
Будь-які інші джерала в інтернеті, які пишуть такі дані навряд чи є достовірними
Відповідь:
закупівлю відмінено
Дата відповіді:
04.08.2026 08:05
Відповідь надана
Ручка-корректор 8 мл.
Номер:
45b2cc5d6409429e926c74e94b08020a
Дата опублікування:
30.07.2026 16:06
Опис:
Шановний замовнику, у позиції 18 Ручка-корректор 8 мл., в характеристиках ви вказуєте Об'єм: 10 мл. Уточніть, будь ласка, який саме об'єм коректора потрібний
Відповідь:
Ручка-корректор 8 мл.
Дата відповіді:
31.07.2026 12:03
Відповідь надана
поз 59
Номер:
320dc59693f841eb9476fac13e077725
Дата опублікування:
30.07.2026 14:44
Опис:
Міні швидкозшивач ECONOMIX 31512-02 (упак. 20шт.) синій (42) /E31512-0 - зрозуміло що за товар, але навіщо у характеристиках вказувати ПАПКА-ШВИДКОЗШИВАЧ? Це не папка, це маленький швидкозшивач. Звісно ж у паспорті якості ніхто його не назве папкою. До чого фраза "без застібки"? яким технічним описом таке підтверджувати?
Відповідь:
закупівлю відмінено
Дата відповіді:
04.08.2026 08:06
Відповідь надана
поз 44
Номер:
1862bb627eb245f1ab08738719736768
Дата опублікування:
30.07.2026 14:10
Опис:
Пружина для брошурування Axent 8 мм чорна 100 шт - в характеристиках кількість 100шт, картонна упаковка, але загальну кількість Ви вказуєте 200шт - вам потрібно саме штук? без прив'язки до кількості в пачці, чи 200 пачок по 100шт? Якщо 200шт навіщо ви вказуєте фасовку?
Відповідь:
закупівлю відмінено
Дата відповіді:
04.08.2026 08:06
Відповідь надана
поз 42
Номер:
215aa6872c2b41f6bcb7909819250485
Дата опублікування:
30.07.2026 14:00
Опис:
Степлер Axent Standard №24/6 - на зображенні зовсім інша серія, але справа у розмірі, офіційний сайт вказує зовсім інший розмір https://axent.com.ua/ru/collections/steplery-desteplery/products/stepler-kantselyarskyy-246-axent-exakt2-492530a-metalevyy-25-arkushiv-earth-colors-zelenyy-492530a-71354
Перевірте чи потрібні вам степлери саме вказаного у вашому ТЗ розміру.
Відповідь:
закупівлю відмінено
Дата відповіді:
04.08.2026 08:07
Відповідь надана
поз 37
Номер:
66b3dd5a89c341b7bf0b0eccb2352256
Дата опублікування:
30.07.2026 13:50
Опис:
Діркопробивач BM.4030-01 чорний Buromax - в характеристиках вказаний розмір ширина 6,5см, довжина 10,6см. По-перше, ось посилання на сайт правовласника ТМ Буромакс, в якому розмір вказаний 122х108х54мм ( https://io-opt.com/product/Dyrokol_metallicheskiy2c_do_25_l.2c_22kh108kh54_mm2c_chernyy )
По-друге, для можливості пропонувати аналоги вказуйте не чітки розміри, а "не менше" "не більше", що дозволяє пропонувати більше товарів.
Відповідь:
закупівлю відмінено
Дата відповіді:
04.08.2026 08:06
Відповідь надана
поз 30
Номер:
dc5c26a2a1214a1bb79a5f617cb8c0ca
Дата опублікування:
30.07.2026 13:45
Опис:
Добрий день!
Папка-конверт А4 на кнопці в асортименті - ви вказуєте Вид: вертикальна, але вертикальна папке це коли вертикальна її довга сторона і завантаження по короткій. По фотовізуалізації зрозуміло що вам потрібна зовсім не вертикальна, також приберіть розміри у см - жоден виробник/імпортер не вказує їх, лише загально прийняту величину - формат.
Відповідь:
закупівлю відмінено
Дата відповіді:
04.08.2026 08:07
Відповідь надана
технічні характеристики
Номер:
b916cab2cdae4e89ad90adf46d111e2f
Дата опублікування:
30.07.2026 13:22
Опис:
Добрий день!
По-перше, зробіть, будь-ласка, повну нумерацію позицій, бо вона закінчується на 4.
По-друге, на поз 31 та 32, а саме "Папка для документів картонна А4 0.42мм/320 г/м2, GD-2 Бумвест, на зав’язках" та "Швидкозшивач картонний KNZ " ви вказуєте Тип механіму: арочний. Це механіхм, який використовується у папках реєстраторах, до чого він у звичайних картонних тонких папках зовсім не зрозуміло. По-друге, перевірте запрошені вами характеристики, це все якась нісенітниця, ширина торця 0,1мм - це як? Навіть взявши паспорт якості від того виробника, що ви вказуєте - жодна цифра не відповідає дійсності, колір у цих папок НЕ білий. на Швидкозшивач взагалі здається скопіювали характеристики реєстратора чи взагалі незрозуміло чого.
Перевірте технічні характеристики посилаючись не на невідомі сайти, приведіть ТЗ до ладу та приберіть пространні описи на товари, залишивши лише чіткі характеристики чи принаймні приберіть вимогу щодо надання на такі "характеристики" паспортів якості.
Відповідь:
закупівлю відмінено
Дата відповіді:
04.08.2026 08:07