-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Тендер Prozorro UA-2026-07-29-002936-a
Канцелярські товари
Торги відмінено
162 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
78b2c3a3c96c4b12bad3c1aa6e371cb8
Внутрішній номер закупівлі:
29938142
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-29-002936-a
Замовник:
Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти «Київський професійний коледж мистецтва та технологій сервісу»
×
-
Код ЄДРПОУ:
03063159
-
Адреса:
03087, Україна, Київська область, Київ, вул. Єреванська, будинок 12 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Попова Тетяна Михайлівна 380503807857 tender_kpkmts@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
162 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
29.07.2026 11:01 - 03.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.07.2026 11:01 - 06.08.2026 00:00
Аукціон:
з 06.08.2026 12:54
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
2c666b04a2eb47888c23116632114632
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
неможливість усунення виявлених порушень
Період оскарження:
31.07.2026 13:03 - 11.08.2026 00:00
Дата опублікування:
31.07.2026 13:03
Дата виконання:
11.08.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴162 500.00 Канцелярські товари