• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне

Оголошено тендер

195 000.00 UAH
Номер: 0e2a42b353d14e368ce6f00e955df6ae
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-03-002761-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти «Київський професійний коледж мистецтва та технологій сервісу»
Замовник: Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти «Київський професійний коледж мистецтва та технологій сервісу»
Очікувана вартість: 195 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Примітки: Канцелярські товари
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 03.07.2026 10:35

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСпеціальний фонд
Сума195 000.00 UAH