-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Посаконазол 40 мг/мл (по 105 мл))
Тендер Prozorro UA-2026-07-27-009499-a
Завершена
100 744.00
UAH без ПДВ
Період уточнення:
27.07.2026 16:10 - 08.08.2026 00:00
Відповідь надана
Продовження терміну подачі пропозицій
Номер:
0d78735a8ba844268d7d98c888f6f3b7
Дата опублікування:
28.07.2026 11:12
Опис:
Доброго дня, просимо продовжити термін подачі пропозицій та перенести термін подачі до 11.08 до 10.00 для підготовки тендерної пропозиції. Будемо вдячні
Відповідь:
Шановний Учаснику, дякуємо за зацікавленість у закупівельних процедурах ДП "Медзакупівлі України"! Відповідні зміни будуть внесені у тендерну документацію.
Дата відповіді:
28.07.2026 13:10